HAKKIMIZDA

Rota Tamir Dünyası Güvencesiyle Siz değerli müşterilerine yüksek standartlarda hizmet sunmayı her zaman ilke ilke edinmiştir. Yenilikçi yaklaşımı ve modern, teknolojik ekipmanları ile Ürünlerinize zarar vermeyen, Orjinal yedek parçalar kullanılarak tamir hizmetlerinizi itina ile gerçekleştirmektedir.


Rota Tamir Dünyası olarak 16 Yıllık Bilişim Uzmanlığı İle Her alanda faaliyet vermiş olan firmamız. Profesyonel ekipler ve yeni nesil ekipmanlarla sizlere destek vermektedir. Son 7 yıllık Telefon tamir servisimiz son teknoloji ekipmanları ile telefon tablet tamir hizmetlerinizi gerçekleştirmektedir.

MİSYONUMUZ

placeholder

Samimi Hizmet

Meslek Ahlakını en üst seviyede tuturak, Doğru hizmet ve sorunsuz bir Anlayışının Değişmeyen Tek Adresi olmak, Teknik Servis Konusunda Tercih Sebebinizi olmayı hedeflemektir.

VİZYONUMUZ

Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile 100% müşteri menuniyeti sağlamaktır.

placeholder

Doğru Tercih

TEMEL DEĞERLERİMİZ

placeholder

Zamandan Tasarruf

  Güvenirlilik
  Doğruluk
  Kalite Odaklı

Telefon Servisi Olarak, Rota Tamir Dünyası Güvencesiyle Teknik Servis Hizmetleri.

Rota Tamir Dünyası Telefon Servisi Açıklaması

Rota Tamir Dünyası Telefon Servisi Olarak uzmanlaşmış personellerimiz ile her tür arızalarınızı itina ile gidermekteyiz. Rota Tamir Dünyası Telefon Servisimiz'de bizim için en önemli olan cep telefonlarınızın bize iletilmeden önce başka bir Rota Tamir Dünyası telefon servis firmaları tarafınca çok müdahale olmasıdır.

Rota Tamir Dünyası telefon temir serivisimize gelen bir çok cep telefonlarının olmayacağını müşterileri söylenerek iade edilmektedir.. Telefon teknik servis elemanlarımız, alanında uzman telefon tamir servisi ile bu riskinizi en alta düşürerek, birçok cep telefonunun tamir hizmetini geçekleştirmekteyiz.

İstanbul Rota Tamir Dünyası ve Türkiye'nin Bir çok farklı bölgesinden Gelen ürünlerin arıza tespitleri, teslim alındığı gün arıza ve fiyat bilgisi iletilir. Rota Tamir Dünyası Telefon Servisi konusunda, Rota Tamir Dünyası Garantili Telefon servisi hizmet anlayışı ve tercih sebebiniz olarak sizlere Rota Tamir Dünyası telefon tamir servisi konusunda en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.

Bizi aramadan karar vermekte acele etmeyiniz. Rota Tamir Dünyası Telefon Servisi olarak, Sizlere hizmet konusunda herşeyin en iyisini düşünerek hareket edip, tercih sebebiniz olarak hızlı çözümlerii uygun fiyatlarla sunmaktayız.

TÜM HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ KAPINIZA GETİRİLİR